dyrektor przedszkola

mgr Magdalena Chmarzyńska - Simelius 
Jestem absolwentką pedagogiki, specjalność – wczesna edukacja i nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Gdańskim. Swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałam w szkole podstawowej w Gdańsku, gdzie byłam zatrudniona na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Następnie otworzyłam pierwszą placówkę Niepubliczne "Magiczne Przedszkole" w Gdańsku. W 2010 powstało Edu-Przedszkole w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, którego dyrektorką jestem do dziś. W roku 2013 w tym samym miejscu postał Edu-Żłobek.
Widząc potrzeby młodych rodziców i zwiększające się potrzeby zapewnienia opieki najmłodszym dzieciom oraz biorąc pod uwagę potencjał rozbudowującej się dzielnicy, postanowiłam otworzyć kolejną placówkę na ul. Cedrowej.

opiekunka

Oliwia W.
Jestem Absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, opiekunem dziennym, animatorem zabaw dla dzieci. Od siedmiu lat nieprzerwanie związana jestem z opieką, wychowaniem i organizowaniem czasu wolnego dzieciom. Opieka nad dziećmi zawsze dostarcza mi radości, a przede wszystkim satysfakcji. Każdego dnia mogę zainspirować się od nich beztroską, radością z małych rzeczy i spojrzeniem na otaczający świat. Moim głównym celem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami rozwojowymi oraz nauczenie go samodzielności. W swojej pracy jestem sumienna i konsekwentna. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i radość, stając się dla mnie nie tylko zawodem, ale także pasją.

opiekunka

Renata O.
Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejści do każdego dziecka - odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości. Praca z dziećmi to dla mnie wielka pasja oraz ogromna radość.

opiekunka

Alicja F.
Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Z wykształcenia nawigator morski. Swoją przygodę z dziećmi zaczęłam od wyjazdów za granicę jako summer au pair, pracowałam również w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Od prawie dwóch lat opiekunka w żłobku, a po godzinach - niania, mol książkowy i pasjonatka podróży małych i dużych. W pracy stawia na pozytywne emocje, przytulaski i przede wszystkim czułość. 
Opiekunka
Karolina Ż
Moja kariera zawodowa od zawsze była związana z opieką nad dziećmi. Dzieci sprawiają, że mój dzień staje się lepszy, a bijące od nich ciepło powoduje uśmiech na mojej twarzy. Mam sześcioletną córkę, która jest moim oczkiem w głowie. Zawsze pilnuję, aby dzieci były bezpieczne i otoczone troską. 
(c)2022, Wszelkie Prawa Zastrzeżone